Styrelse

Ordförande Alf Johansson
Amiralsgatan 16, 211 55 Malmö 
0707-33 35 32
alf.johansson@msff.se

Vice ordförande, mentor Niklas Hertzman 
Södra Strandgatan 19, 252 24 Helsingborg
niklas.hertzman@msff.se

Kassör Ann-Kristin Mattsson 
Kronborgsvägen 2, 217 42 Malmö  
0708-63 56 28
ann-kristin.mattsson@msff.se
 
Sekreterare Yvonne Soléus 
Östra Promenaden 9 B, 211 28 Malmö 
0705-53 19 20
yvonne.soleus@msff.se

Ledamot Ulf Tholson 
Köpenhamnsvägen 15D, 217 43 Malmö 
040-91 41 31
ulf.tholson@msff.se

Ledamot Birgitta Malmström 
Beijerskajen 2 E, 211 19 Malmö 
0725-12 14 21 
birgitta.malmstrom@msff.se
  
Ledamot Staffan Ottoson
Fornvägen 27, 246 34 Löddeköpinge 
046-70 55 09
staffan.ottoson@msff.se
 
Suppleant Carl Strandberg
Strandpromenaden 20, 234 39 Lomma 
0705-94 27 75 
carl.strandberg@msff.se

Suppleant Ulla-Britt Gullberg
Bofinksgatan 13, 235 37 Vellinge
0708-44 27 71
ulla.britt.gullberg@msff.se

Suppleant Fredrik Lindqvist
Regementsgatan 27 D, 217 53 Malmö 
0707-66 36 50 
fredrik.lindqvist@msff.se
 

Styrelsen sammanträder 28 september, 19 oktober, och 23 november under hösten. Frågor och förslag kan skickas till styrelsen senast en vecka i förväg.

Revisorer

Revisor Bengt Ohlsson (sammankallande
Sergeantgatan 5, 212 33 Malmö
040-49 42 65
 
Revisor Lennart Bundy 
Skimmelgatan 14, 212 35 Malmö 
040-21 09 90 
 
Revisorsuppleant Sixten Nettrander
Tångvägen 9, 236 37 Höllviken
040-45 29 65
 
Revisorsuppleant Lennart Malm
Gustaf Rydbergsgatan 10, 217 55 Malmö 
040-67 88 262

Valberedning

Ledamot Inger Wildenfeldt (sammankallande)
Länghult Björkliden 106, 243 92 Höör
0709-32 73 39 
 
Ledamot Monica Damerau 

 
Ledamot Lennart Magnussson 
Sjövägen 33, 218 31 Bunkeflostrand
0768-17 05 05

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial