Styrelse

Ordförande Alf Johansson
Amiralsgatan 16, 211 55 Malmö 
0707-33 35 32
alf.johansson@msff.se

Vice ordförande, mentor Niklas Hertzman 
Södra Strandgatan 19, 252 24 Helsingborg
niklas.hertzman@msff.se

Kassör Ann-Kristin Mattsson 
Kronborgsvägen 2, 217 42 Malmö  
0708-63 56 28
ann-kristin.mattsson@msff.se
 
Sekreterare Yvonne Soléus 
Östra Promenaden 9 B, 211 28 Malmö 
0738-50 24 00
yvonne.soleus@msff.se

Ledamot Birgitta Malmström 
Beijerskajen 2 E, 211 19 Malmö 
0725-12 14 21 
birgitta.malmstrom@msff.se
  
Ledamot Staffan Ottoson
Fornvägen 27, 246 34 Löddeköpinge 
046-70 55 09
staffan.ottoson@msff.se
 
Ledamot Ulf Carlson
Slättängsgatan 25D, 234 36 Lomma
0727-015 909
ulf.carlson@msff.se

Ledamot Ulla-Britt Gullberg
Bofinksgatan 13, 235 37 Vellinge
0708-44 27 71
ulla-britt.gullberg@msff.se

Ledamot Fredrik Lindqvist
Regementsgatan 27 D, 217 53 Malmö 
0707-66 36 50 
fredrik.lindqvist@msff.se

Ledamot Lennart Bundy 
Sundholmsgatan 40, 216 41 Limhamn 
0706-12 49 90 
lennart.bundy@msff.se
 

Styrelsen sammanträder 13:e september, 18:e oktober samt 22:e november under hösten.

Revisorer

Revisor Bengt Ohlsson (sammankallande
Sergeantgatan 5, 212 33 Malmö
040-49 42 65
 
Revisor Lennart Malm
Gustaf Rydbergsgatan 10, 217 55 Malmö 
040-67 88 262 

Revisorssuppleant Ulf Tholson 
Köpenhamnsvägen 15D, 217 43 Malmö 
0707 – 100 255
 
Revisorsuppleant Sven-Olof Hultén
Professorsgatan 8 B, 215 53 Malmö 


 

Valberedning

Ledamot Inger Wildenfeldt (sammankallande)
Länghult Björkliden 106, 243 92 Höör
0709-32 73 39

Ledamot Lennart Magnussson 
Sjövägen 33, 218 31 Bunkeflostrand
0768-17 05 05

Ledamot Monica Damerau 
Malörtstigen 4, 296 34 Åhus
0709-74 49 65

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial